פעילויות במדבר

בג'יפ לנופי סיני

הטיול המומלץ והאטרקטיבי ביותר הוא נסיעה בג'יפ אל נופי המדבר וסיני ואל  "בור הסבח'ה"- בור מים קדום בן 2000 שנה אליו ניתן לרדת בסולם ולשחות. אין כמו מים קרירים להתרענן בהם בלב המדבר!

משך הטיול כ-3.5  שעות ( ניתן לקיים טיולים ארוכים יותר בהזמנה ספציפית )

מסלול הטיול עובר בנופי ניצנה ובארותיים, מטפס על הגבעות היפות הצופות לעבר מדבר סיני ועמק הסבח'ה. במהלך הטיול תצפיות מרהיבות וסיפורו המיוחד של הגבול עם מצרים.

מחיר הטיול: 1150 ש"ח לג'יפ עד 5 מקומות ישיבה

*ניתן להרחיב את הטיול ליום מלא ולהגיע לאתרים מרתקים נוספים: כתובות סלע עתיקות, חמוקי ניצנה ועוד. מחיר לג'יפ 1800 ש"ח

*ניתן לצאת איתנו למסלול קצר יותר (כשעתיים) במחיר 950 ש"ח לג'יפ.

 

טיול תומקארים במדבר

טיולי שטח חוויתיים ברכבי תומקאר – בואו לחוות את המדבר הקסום ולגלות את הדיונות הגדולות, הדרכים הנבטיות הקדומות והנוף העוצמתי ברכיבה בשטח הפתוח

במסלול הטיול נעבור בכל המקומות היפים שיש לאזור להציע, הטיול כולל מספר עצירות עם הסברים מודרכים ועצירה לקפה, תה צמחי מדבר ונשנושים

ניתן לצאת לטיול בכל אזור פתחת ניצנה של כשעתיים וחצי או כארבע שעות.

*נהיגה עצמית לבעלי רשיון נהיגה בלבד, בכל כלי ארבעה נוסעים.

ספארי זוחלים לילי

הרחק בחולות הנגב, באין מפריע, יש גן חיות שלם, גן חיות של הטבע שמחכה רק לכם. כאן תוכלו לצפות בבעלי החיים המדבריים והפראיים של הטבע ללא דמי כניסה ובאופן אמיתי – בבית הגידול הטבעי שלהם ללא מתווכים. חולות מערב הנגב מאפשרים בית גידול עשיר ביותר במיני צומח וחי . כאן מתמזגים סוגי אקלים וקרקע שונים המאפשרים למינים רבים של בעלי חיים להנות מהשקט ומתנאי חיים אידיאליים עבורם. . בעלי החיים המתנהלים באין מפריע יוצאים למסעות חיפוש אחר מזון או זיווג. . שועלים, קיפודים, מיני מכרסמים וגם לטאות, נחשים ועקרבים מחכים לכם לסיור לילי מרתק ובלתי נשכח . .

מחיר למשתתף: 50 ש"ח

מינימום להזמנה: 15 משתתפים

לילה של כוכבים

לילה במדבר.
שקט.
רוח קלילה מתגנבת מתחת לחולצה ומדגדגת עד הצוואר. בקו האופק צלליות ההרים נפגשות עם השמים שזרועים בכוכבים. כוכבים שנשכחו במחוזות ילדות ונעלמו באורות הכרך. כאן, בנגב, מתחת לאף, ניסע בזמן לעידנים הקדומים, אל מחוזות בריאה והיווצרות- היקום, הנוף והכוכבים. עם טלסקופ מיוחד נצא למסע ברקיע. . נביט לעומק החלל אל מחוזות הבריאה. נכיר את מפת השמים, גלגל המזלות וסיפורי מיתולוגיה. דרקון, עקרב וברבור הם רק חלק מקבוצות הכוכבים המרתקות והמיסתוריות שנפגוש בשמי הלילה המדברי. הצטרפו אלינו למסע מרתק ובלתי נשכח בין כוכבים. . .

מחיר למשתתף: 80 ש"ח

מינימום להזמנה: 15 משתתפים

גלישת חולות

גלישת חולות- פעילות מטריפה בדיונות של ניצנה ובאר מילכה. עם גלשנים מיוחדים שהוסבו לגלישה בחול נהנה בפעילות אקטיבית ואטרקטיבית שניתן לקיים רק כאן בדיונות הענקיות ובחול הרך.

מחיר למשתתף: 50 ש"ח

מינימום להזמנה: 15 משתתפים

ערב מדברי

חברו את כל איכויות המדבר לחוויה אחת בלתי נשכחת!

גם גלישת חולות, גם תצפית כוכבים, גם סיור ספארי לילי

ואם תרצו ניתן גם לשלב ארוחת ערב – מגשי מקלובה בסגנון מדברי

מחיר למשתתף: 140 ש"ח

מחיר לפעילות + ארוחת שטח: 250 ש"ח

מינימום להזמנה: 2000 ש"ח לפעילות בלבד.

*ספארי לילי אפשרי רק בין אפריל לנובמבר

שתפו ברשת